נעלי כלה נוחות

נעלי כלה נוחות ליום הכי מיוחד בחייך עשויות בחומרים איכותיים ומרופדות ומעוצבות לפי כף רגלך לצורך נוחות מירבית.

מה חשוב יותר לרכוש? נעלי כלה נוחות או נעליים יפות? התשובה לשאלה זו הינה חד משמעית - גם וגם. בעידן בו יכולה כלה לרכוש נעליים בהתאמה אישית, היא יכולה בהחלט לבחור בנוחות המקסימאלית ובעיצוב האופטימאלי. הנעליים אותן רוכשת הכלה, תורמות ליציבה וסביר שככל שהנעליים יהיו נוחות יותר, כך תרגיש הכלה משוחררת בתנועה, הן ברחבת הריקודים והן בסיור בין האורחים ולהיפך.

כל כלה (עוד בשלב הראשון של בחירת הנעליים), צריכה לזכור כי הנעליים יהיו על רגליה למשך שעות ארוכות ועל כן עליהן להיות נוחות ללא פשרות - נעל לא נוחה פירושה פגיעה באיכות האירוע. אם תבחר האישה לרכוש נעליים יפות אך לא נוחות, סביר שקהל האורחים באירוע יחוש שלא בנוח לאור המצוקה אותה משדרת הכלה, על כן נכון לרכוש נעלי כלה נוחות בראש ובראשונה.

כך תדע הכלה שנעל נוחה

נעלי כלה נוחות רוכשים בתבונה ולאחר בדיקה מעמיקה, החל ממדידת הנעליים בחנויות המגוונות. על הכלה המיועדת להגיע אל החנות, למדוד נעליים, להסתובב איתן, לרקוד במקום וברחבי החנות ולקבוע האם היה לה נוח או לאו. חשוב מאוד שלא להתבייש לבצע את הבדיקות המקדימות הללו, אחרת התגלית שהנעליים אינן נוחות תגיע בשלב מאוחר יותר, ממנו אין בהכרח דרך חזרה.

אחת הסברות הרווחות בקרב כלות רבות היא: "הנעל כל כך יפה אבל היא לא הכי נוחה, לא נורא אני אתרגל אליהן" כלות יקרות זו קלישאה, את לא תתרגלי לנעל בחתונה ואם כן עד שזה יקרה תגמר השמחה.

חומרי הגלם 

מעבר לעיצוב חשוב להקפיד על חומרי הגלם מהם מיוצרות הנעליים. נעלי כלה נוחות על פי רוב מיוצרות מחומרים איכותיים אשר מחזיקים את הרגל בצורה הטובה ביותר. חומרי גלם איכותיים מאפשרים לכלה להרגיש משוחררת ולרקוד על רחבת הריקודים עד אור הבוקר, בטבעיות ונוחות מושלמת. על הכלה לזכור כי אל לה להתפתות לנעלי עקב גבוהות אם אין היא מורגלת לכך.

מחפשת נעלי כלה ייחודיות ובהתאמה אישית? צרי קשר עם "מאסטרו - נעלי כלה וערב בעיצוב אישי" במספר 03-5758780