נעלי עקב נוחות לאירוע

נעלי עקב נוחות לאירוע


להגיע עם נעלי עקב נוחות לאירוע

ברור שלאירוע חשוב אנו רוצות להגיע עם מיטב מחלצותינו, כולל כמובן נעלי עקב מעוצבות, אופנתיות ומחמיאות. יחד עם זאת, בייחוד כשזה מגיע לנעליים אנו גם רוצות שיהיה לנו נוח, שלא נדדה ונצלע כל הערב, ובמקום להתנהל בחופשיות נחפש אחר כל הזדמנות לשבת ולחלוץ נעליים. עם המותג המוביל מאסטרו- נעלי כלה וערב, תזכו בנעלי עקב נוחות לאירוע הבא שלכן, בהיותן מעוצבות באופן הרואה את נוחות האישה. כל זאת עם מלאי גדול של נעלי עקב נוחות ואופנתיות ועד להזמנת נעליים בהתאמה אישית.


ליצירת קשר לחצו כאן 03-5758780

לצפיה במוצרים לחצו כאן

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף אשדוד לחצי כאן 

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף ת"א לחצי כאן

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף קרית מוצקין לחצי כאן

לצפיה בנעלי כלה וערב לרכישה online 

נעלי עקב שחושבות נוחות

אנו מעצבים ומייצרים נעלי ערב עם עקבים לכלות ואירועים שהינן יפות ואופנתיות, המתוכננות מתוך מחשבה על נוחות בעליהן. נוחות זו באה לכדי ביטוי במכלול רכיבי הנעל, בחומרי הגלם המשמשים להכנתה, בריפוד פנימי, בסוג סוליה, מבנה הנעל וכדומה. כמו כן אנו מציעים לנשים מגוון סוגים של נעלי עקב, ממנו כל אחת יכולה לבחור בעקב שנוח לה. בין היתר אנו מעצבים נעלי ערב עם עקב נמוך או גבוה, צר או רחב, נעלי ערב פלטפורמה ונעלי ערב סטילטו. בנוסף, נעלי עקב לאירועים מוצעות על ידנו במגוון דגמים וסגנונות עיצוב עכשוויים, בצבעים וגזרות שונות מנעלי עקב מעודנות, לנעלי עקב קלאסיות, מודרניות, מיוחדות, אלגנטיות, נוצצות ועוד. מתוך המלאי כל אישה יכולה למצוא זוג נעלי עקב נוחות, משולמות לאירוע הבא שלה.


נעליים תפורות במיוחד עבורך

מרבית הנשים נוהגות לקנות נעליים לפי מידה, הבוחנת את אורך כף הרגל. יחד עם זאת, מידות כף רגל הן הרבה יותר מאורכן וגם שונות במבנה שלהן וברוחב כף הרגל, בין אם כף רגל צרה או רחבה, בגובה קשת, אורך אצבעות שונה ועוד. בנוסף, מידות הנעליים בחנויות אינן מדויקות והן מבוססות על מידה קרובה ביותר לשלכן ולא על מידה מדויקות. יתרה מכך, לעתים קרובות כפות הרגליים אינן סימטריות ואינן זהות אחת לשנייה, והן שונות במידותיהן והמבנה שלהן. לכן, הדרך האופטימאלית לזכות בנעלי עקב נוחות לאירועים היא על ידי הזמנת עם ייצור נעליים בהתאמה אישית מלאה בסניף תל אביב של חברתנו.


הזמנת נעלי עקב נוחות לאירוע

לרכישה נעלי עקב נוחות לאירוע הבא שלכן, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו בשעות הפעילות או צרו קשר עם חברת מאסטרו בסניף ת"א בטלפון 03-5758780, סניף אשדוד בטלפון 08-6863294 וסניף קריית מוצקין בטלפון 0509933961.