נעלי כלה שטוחות

נעלי כלה שטוחות לאלו שמעדיפות לעבור את חתונתן במקסימום נוחות ללא התפשרות על עיצוב הנעל ויופייה.

מי אמר שבכל חתונה חייבת הכלה לנעול נעלי עקב או פלטפורמה? בעת הנוכחית, בה רוצה הכלה לפרוח על רחבת הריקודים ולהרגיש בנוח ובטבעיות, רוכשות כלות רבות דווקא נעלי כלה שטוחות. נעלי כלה שטוחות מאפשרות את החופש לה זקוקה הכלה ביום חתונתה. כלה יכולה לקחת בחשבון רכישה של שתי זוגות נעליים, אלו שהיא תיכנס איתן לחופה, ואלו שהיא תחליף רגע אחרי החופה ולפני הכניסה לרחבת הריקודים.

נעלי כלה שטוחות הן נעליים מעוצבות, אשר עתידות להתאים בצורה מקסימאלית לשמלה הנבחרת ולהוות פריט לבוש המשתלב בהומוגניות ומוסיף לכלה את המראה המושלם.

התאמת הנעליים לאורך השמלה 

הבחירה בנעלי כלה שטוחות חייבת להתאים במאת האחוזים לבחירת השמלה. על פי רוב נעלי העקב מותאמות לאורכה של השמלה ובכדי שהיא לא תגרר על הרצפה, מוסיפה הכלה בגובה הנעל. אם מראש מבינה הכלה כי מה שהיא בוחרת ורוצה זה נעלי כלה שטוחות, עליה להתאים את אורך השמלה לנעליים וזאת על מנת שהשמלה לא תהיה ארוכה מדי ותפריע להתנהלות הטבעית של הכלה. הבחירה בנעליים שטוחות צריכה להיות מתוכננת כדי שהשמלה לא תהיה ארוכה מדי ותפגע בבחירת הנעל.

נעלי כלה שטוחות מתאימות גם לנשים גבוהות, אשר אינן רוצות לנעול נעליים שיגביהו אותן יותר מהגובה שחנן אותן הטבע. הבחירה בנעליים שטוחות עבור נשים גבוהות היא הבחירה האולטימטיבית.

אל תסבלי פשוט תהני

"את הכי יפה שנוח לך" הוא סלוגן כל כך נכון שקשה להתעלם ממנו. ככל שלכלה יהיה נוח יותר, כך היא תצליח ליהנות יותר בערב המיוחד של חייה. אחרי שעה של ריקוד על רחבת הריקודים עם נעלי עקב גבוהות, יכולה הכלה לחוש באי נוחות ובכאבי רגליים שיפגמו באיכות האירוע הפרטי אותו היא חווה. נעליים שטוחות במקרה הזה, ימנעו מהכלה לחוש כאבים ויאפשרו לה להמשיך ולרקוד עם האורחים עד תום האירוע ולעיתים אף להימנע מישיבה למנוחה. נעליים שטוחות מעוצבות בהתאמה אישית עתידות להיות הפתרון האולטימטיבי עבור כלות רבות.

מחפשת נעלי כלה שטוחות, ייחודיות ובהתאמה אישית? צרי קשר עם "מאסטרו - נעלי כלה וערב בעיצוב אישי" במספר 03-5758780