סניף ת"א

נעלי כלה וערב בעיצוב אישי וגם לרכישה במקום. לצפיה לחצי על אחת התמונות של נעלי כלה/ערב.

בסניף ת"א בכתובת דרך שלמה 7 

למי מיועד עיצוב אישי
עיצוב אישי מיועד לכל לקוחה שכף הרגל שלה צרה מדיי או רחבה מדיי או קטנה מדיי או גדולה מדיי, ובנוסף למי שמעוניינת בעיצוב לפי טעמה המדויק אם ברצונה לשלב בין 2 דגמים  או אפילו לפי תמונה , אם מתחשק לה צבע מסויים שאין בנעל מוכנה או עקב ברוחב/גובה אחר.
באפשרותך להגיע לסניף תל אביב יפו ולעצב לך נעלי כלה בעיצוב אישי ,  תוכלי לבחור את הדגם שאהבת או לשלב בין דגמים ואפילו לבחור את צבע הנעל שתואם לך לשמלה, את הגובה ורוחב העקב. זמן להכנת נעל בין 5 ל 7 ימי עבודה. ( בסניף אשדוד וקריית מוצקין המכירה מהמלאי, לא ניתן להזמין בהתאמה אישית)
לעיצוב נעלי כלה בהתאמה אישית ישנם יתרונות בולטים על פני רכישת נעל מוכנה,החל בבחירת הסגנון והתאמת האלמנטים בנעל וכלה בנוחות מקסימאלית הודות לכך שהנעל, על כל חלקיה, מותאמת לכף הרגל של הכלה. נעל אשר מותאמת לכף רגלה של הכלה, היא אחוזה היטב (אך לא מידי) על רגלה, ומאפשרת יציבה טבעית ונכונה.
נעלי כלה בעיצוב אישי מיועדות להתאים באופן מקסימאלי לכלה. על פני רכישת נעל מוכנה, נעל בעיצוב אישי תותאם לשלושת הדברים - לסגנון האישי שלה, לשמלה שבחרה ולמבנה הרגל.
כחלק מההתאמה ומהעיצוב האישי של הנעל, הכלה יכולה להחליט ולבחור את כל מרכיבי הנעל - הדגם, סגנון העקב, גובה העקב, עובי הרצועות, צבע הנעל ועוד. כל אלו ניתנים לשינוי ולהתאמה באופן גמיש כך שגם רעיונות מקוריים יתקבלו בברכה.
תהליך הייצור:
לאחר בחירת דגם הנעל, היא עוברת לתהליך הייצור המקצועי והקפדני.
תהליך הייצור מתבצע בעבודת יד מקצה לקצה ואורך כשבוע עד שבוע וחצי.
בתהליך זה, מתבצעת מדידה למידות כף רגלה של הכלה, ובהתאם אליהן מורכבת הגפה (החלק העליון של הנעל).
בשלב הבא, מודבק החלק התחתון (פלטפורמה, עקב, סוליה).
לבסוף הנעל עוברת תהליך של ריפוד וניקוי לקראת מסירתה לכלה.
חלק מהותי מהנעל שבחרה, מיוצר לעיניה ותוך התאמות נוספות עפ"י הצורך.
העיצוב האישי מאפשר התאמה מושלמת ומדוייקת לרוחב רגלה של הכלה, כדי למקסם את הנוחות שלה ביום חתונתה, תוך התמודדות עם מצב שכולנו מכירים - לעיתים קרובות הסימטריה בין כפות הרגליים איננה מושלמת. בתהליך זה כל נעל מותאמת לכל אחת מכפות הרגליים, הן באורך והן ברוחב ובהיקף.
כמו כן, יתרונות נוסף בייצור נעל בעיצוב אישי, הוא שהוא אינו מצריך התפשרות על אף מרכיב בנעל.
חלקים אחרים בנעל, מיוצרים גם הם על מנת לאפשר נוחות מקסימלית ואיכות בלתי מתפשרת: הסוליה היא גמישה (מהותי כדי לאפשר הליכה טבעית הדומה להליכה יחפה) והנעל מרופדת מבפנים לכל אורכה ומורכבת מהחומרים שנבחרים ע"י הכלה בעת ההזמנה.
על רחבת הריקודים - נושא זה יבוא ליידי ביטוי באופן משמעותי.
החומרים המרכיבים את הנעל יכולים להיות שילוב של עור ודמוי עור בוריאציות שונות - בין הבטנה (חלק הפנימי של הנעל) לבין החלק החיצוני.
לבחירה בנעלי כלה בעיצוב אישי יתרונות בולטים על פני רכישת נעליים מוכנות, החל בגמישות העיצוב בבחירת בין סגנונות במגוון רחב ואף עיצוב לפי רעיון מקורי של הכלה וכן בנוחות המקסימלית הנובעת מההתאמה לרגלה.


מאסטרו נעלי כלה וערב.