לחנות נעלי כלה וערב און ליין לחצי כאן

לעיצוב אישי (בסניף ת"א) ניתן להגיע כל יום חוץ מיום שלישי עד חצי שעה לפני הסגירה. לרכישה מהמלאי המוכן ניתן להגיע בכל שעות הפעילות.

בסניף ת"א בימי שלישי ניתן רק לרכוש מהמלאי ולא ניתן לעצב בעיצוב אישי.

לרכישה מהמלאי המוכן ניתן להגיע לכל אחד משלושת הסניפים המופיעים בתחתית העמוד.

נעלי כלה וערב

לצפיה בעוד דגמי נעלי כלה ונעלי ערב לחצי על אחת התמונות שלפנייך.

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף אשדוד לחצי כאן 

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף ת"א לחצי כאן

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף קרית מוצקין לחצי כאן

לחנות און ליין לחצי כאן

עוד על נעלי כלה
אחד הפרמטרים המרכיבים את הופעתה המושלמת של הכלה ביום חתונתה, הינו נעלי כלה אותן היא נועלת. על הנעליים לכלה להתאים לשמלת הכלה, ובאותה העת עליהן להיות מותאמות מבחינת נוחותן לערב הארוך העומד בפניה, שיכלול בין היתר- גם את רחבת הריקודים.
נעליים לכלות שאינן מותאמות בשלמות לכף הרגל (ולכן גם אינן נוחות), עתידות לחבל בהנאה אותה תחווה הכלה ביום המאושר בחייה. בעידן הנוכחי מיוצרות נעליים רבות ומגוונות, החל מנעלי בד, עבור דרך נעליים סינתטיות, ונעלי עור. נעלי כלה מגיעות במידות רבות, בגבהים שונים, ובעיצובים מגוונים. (עם או בלי עקב, נעלי פלטפורמה או נעלי כלה שטוחות, שילובים של תחרה, אבני חן, פפיונים, ועוד).

כיצד לבחור נעלי כלה?
בחירת נעלי כלה הינה בחירה אינדיווידואלית בהתאם לרצונה האישי של הכלה. לא כל כלה מתחברת לכל סגנון ועל כן עליה לבחור את הנעליים בהתאם לסגנונה האישי. כל כלה צריכה לקחת בחשבון באופן בלתי מתפשר את הפרמטרים הבאים:
נוחות - על נעלי כלה להיות נוחות לאישה, ולגרום לרגל להיות אחוזה היטב ולא משוחררת. במקביל אסור שהנעל תהיה הדוקה מידי על כף הרגל. על היציבה של הכלה להיות טבעית ונכונה ככל האפשר וע"י כך נקבל נעלי כלה נוחות.
שמלה – נעלי כלה עתידות להשתלב בהומוגניות עם השמלה הנרכשת, ועל כן את רכישת הנעליים יש לבצע לאחר בחירת השמלה ואף להגיע עם השמלה (או צילום שלה) לבחירת הנעליים.
עונה ומקום האירוע – יש לקחת בחשבון את העונה בה מתקיימת החתונה. נעלי כלה פתוחות לא בהכרח יתאימו לימי החורף ולהיפך. במקביל יש להתחשב במקום האירוע שהרי אם החתונה מתקיימת בטבע או בגן אירועים, יהיה נכון לקנות נעליים לכלה בהתאם וזאת להבדיל מחתונה המתקיימת באולם אירועים.
גמישות הסוליה – לא כל אישה תרגיש בנוח עם נעלי פלטפורמה, שסולייתן קשיחה ואינה גמישה ומתכופפת, דבר המשנה לחלוטין את צורת ההליכה הטבעית כאשר אנו יחפים של : עקב – כף רגל – כרית. גם על רחבת הריקודים יבוא עניין זה לידי ביטוי.
סוג הסוליה – על סוג הסוליה להיות מותאם לסוג הרצפה במקום האירוע, על מנת למנוע החלקה – כפי שקורה לעיתים קרובות עם כל נעל כאשר היא עדיין חדשה. סוליה מגומי הינה המתאימה ביותר לרצפת שיש, קרמיקה, בטון מוחלק, או פרקט.
גובה העקב – זה נכון שמתחתנים פעם בחיים וצריך להיראות טוב ככל האפשר, אך אם אינך מורגלת בנעלי עקב, יום החתונה הוא לא זמן טוב לאימונים. השתדלי להימנע מהרפתקאות ורכשי נעלי כלה עם עקב המתאים לך באופן אישי או אפילו נעלי כלה שטוחות.
מחפשת נעליים לכלות? נעלי  כלה ייחודיות ונוחות בהתאמה אישית או מוכנות מהמלאי? מחפשת נעלי כלה בדיזינגוף? הנך מוזמנת להגיע/ליצור קשר עוד היום עם אחד הסניפים שלנו.
הזמנת נעליים בהתאמה אישית 
לרכישה נעליים בהתאמה אישית במחיר כדאי, עיצוב עכשווי, איכות חסרת פשרות ונוחות מלאה, הגיעו בשעות פעילות או צרו קשר עם חברת מאסטרו בסניף ת"א בטלפון 03-5758780, סניף אשדוד (לתושבי הסביבה באר שבע והדרום) בטלפון 08-6863294 וסניף קריית מוצקין (אזור חיפה והקריות) בטלפון 04-9095353.

מאסטרו נעלי כלה וערב
רשת נעלי כלה וערב באשדוד ת"א וקרית מוצקין. בסניפים קרית מוצקין ואשדוד המכירה במקום , סניף ת"א יפו גם מכירה במקום וגם עיצוב אישי .
מאסטרו נעלי כלה וערב הינו מותג בעל מוניטין של מעל 60 שנה המתמחה בנוחות בתחום ההנעלה לנשים בארץ (משנת 1953)
המייסדים והמייצרים של נעלי הנשים בחברה הינו המעצב רפאל (מאסטרו) ובנו אבי, שהם דור שלישי ורביעי למעצבים ויצרני נעליים.
נעלי כלה מוכנות למכירה במקום ונעלי כלה בעיצוב אישי  המעוצבות ומיוצרות ב 100% עבודת יד , נעשות בקפידה תוך שימת דגש על איכות עבודה וחומרים גבוהה, לצד נוחות מקסימאלית עם רפידת הנוחות הייחודית שלנו. הינך מוזמנת להגיע אלינו- לחנות המפעל בסניף ת"א(רחוב סלמה 7 יפו),לבחור לך מתוך מגוון רחב של נעלי כלה וערב או ליצור בהזמנה מיוחדת לפי טעמך האישי, את זוג הנעליים שאיתו תצעדי מתחת לחופה, תרקדי באירועים ותצאי בערבים, או להגיע לסניף אשדוד/קרית מוצקין ולרכוש נעלי כלה וערב נוחות מהמלאי ליום החתונה.
בעיצוב אישי, את יכולה לדבר ישירות עם המעצב מאסטרו, לשנות את מיקום הרצועות בסנדל, לבחור את הדגם, צבע הנעל ואת גובה העקב.
מחפשת נעלי כלה באשקלון? מחפשת נעלי כלה בבאר שבע? לפרטים צרי קשר עם סניף אשדוד 086063294. מחפשת נעלי כלה בחיפה והקריות ? מחפשת נעלי כלה בצפון ? לפרטים צרי קשר עם הסניף בטלפון 049095353.דגמי נעלי כלה 2020 עכשיו בבית העסק בקרוב גם נוציא ליין של נעלי כלה 2021.

לקוחות בהריון שמזמינות בעיצוב אישי חובה לומר זאת למוכר בשעת ההזמנה שכן הרגל מתרחבת בשל ההריון ואח"כ הנעל עלולה לא להכנס לרגל או להכנס בלחץ. בחנות המוכר ימליץ מתי להזמין ומתי לבוא למדידה .אין אחריות במקרה ולא נאמר מראש והדבר לא נרשם בעת ההזמנה.

-  مايسترو أحذية العرائس والسهرات