נעלי כלה קלאסיות

נעלי כלה קלאסיות


להתחתן עם נעלי כלה קלאסיות

נשים רבות מחפשות נעלי כלה קלאסיות, אבל בעצם מה אומר המונח הזה וכיצד לאתר נעלי כלה שכאלו? למעשה, נעליים קלאסיות לכלות מאגדות בתוכן מספר נתונים של צבע ומראה מסוים, הבא לכדי ביטוי בדגמים רבים של זוגות נעליים. המותג המוביל מאסטרו- נעלי כלה וערב מציע מלאי איכותי ומבחר עשיר של נעלי כלה לרבות נעלי כלה קלאסיות במגוון דגמים ומידות, כולל נעליים במידות גדולות וכן נעליים קלאסיות בהתאמה אישית.

ליצירת קשר לחצו כאן 03-5758780

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף אשדוד לחצי כאן 

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף ת"א לחצי כאן

לצפיה בנעלי כלה וערב בסניף קרית מוצקין לחצי כאן

לצפיה בנעלי כלה וערב לרכישה online 

 

מה זה בעצם נעלי כלה קלאסיות?

המונח נעלי כלה קלאסיות מתייחס לרוב לנעלי ערב בעלות עיצוב אלגנטי ומעודן בצבע לבן. בפועל להגדרה זו מתאימים זוגות רבות של נעליים עם גווני לבן שונים, מלבן צח ועד שמנת, עם עקב גבוה או נמוך, דק או רחב, עקב סטילטו או עקב רחב, נעליים סגורות או פתוחות ועם מגוון עיצובים, עיטורים וצורות. את דגמי נעלי כלה קלאסיות אלו תוכלו למצוא באחד מסניפי הרשת שלנו במרכז, בדרום ובצפון, בכל מידה מבוקשת ועם אפשרות בסניף תל אביב לעיצוב מיוחד בהתאמה אישית.


נעלי כלה לבנות

כמו ששמלת כלה קלאסית הינה לבנה כך גם נעל כלה קלאסית היא קודם כל נעל לבנה, להבדיל מטרנדים עכשוויים של נעלי כלה בגוני מוקה, ניוד, כסף וכו'. הסיבה לצבע הלבן נובעת ממשמעותו ביהדות של תום וטוהר, ואכן המכלול של שמלה ונעלי כלה לבנות יוצר חזות מרשימה שמבדילה ומרוממת את הכלה מסביבתה. יחד עם זאת, יש לציין כי ההלכה אינה מגדירה צבע מסוים לנעלי כלה כך שגם אם את רוצה לחרוג מהלבן הקלאסי, מלבד חריגה ממוסכמות חברתיות אין בכך כל בעיה.

 

נעל כלה מעודנת

אלמנט נוסף המאפיין נעלי כלה קלאסיות הינו גזרה אלגנטית ומעודנת בקו נקי ואחיד. נעליים שכאלו מוצעות על ידנו במגוון דגמים ועיצובים, עם עקב נמוך או גבוה, צר או רחב, עם או בלי רצועות, דקות או עבות וכו'. יחד עם זאת, בימנו כלות יותר נועזות יכולות לבחור גם בנעלי כלה אחרות כמו נעלי כלה מתוחכמות, מעוטרות באבני חן, מתחרה, כנעלי פלטפורמה ואף נעלי כלה שטוחות.


הזמנת נעלי כלה קלאסיות 

לרכישה נעלי כלה קלאסיות, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת נעליים, הגיעו בשעות הפעילות  או צרו קשר עם חברת מאסטרו בסניף ת"א בטלפון 03-5758780, סניף אשדוד בטלפון 08-6863294 וסניף קריית מוצקין בטלפון 0509933961.