נעלי כלה במידות גדולות

נעלי כלה במידות גדולות ומיוחדות

נעליים לא רק חשובות להשלמת ההופעה של הכלה, אלא הן קריטיות לנוחות התנהלותה באירוע ויכולתה לעמוד שעות על הרגליים ולפרוק את ההתרגשות ברחבת הריקודים. לכן יש חשיבות רבה לבחירת נעלי כלה שמתאימות באופן מושלם לכף הרגל.

מדובר בצורך שעבורו מרבית הנשים יכולות לקבל מענה, עד שזה מגיע לנעלי כלה במידות גדולות או מיוחדות. כאן התמונה כבר אחרת לגמרי ומבחר הנעליים המוצע בשוק מצטמצם מאוד. במיוחד עבור נשים אלו המותג מאסטרו נעלי כלה וערב מציע פתרונות מושלמים, עם מבחר נעלי כלה במידות גדולות במלאי, לצד נעלי כלה בהתאמה אישית מלאה לכל מידה וכל מבנה של כף רגל.

ליצירת קשר לחצו כאן 03-5758780 

לצפיה בדוגמאות לחצי כאן

 

נעל כלה מושלמת עבורך

אנו מתמחים בעיצוב וייצור נעלי כלה לרבות נעלי כלה במידות גדולות ונעלי כלה בהתאמה אישית לכל מבנה, גודל וצורה של כף רגל, עם התאמה נפרדת למבנה ספציפי של כל כף רגל. מתוך המלאי וביחד עם אפשרות של הזמנת נעליים בהתאמה אישית, כל אחת תוכל לזכות בנעל נוחה עם יציבה טבעית שמתאימה למבנה ומידת כף הרגל, בעלת עיצוב ייחודי המותאם באופן מלא להעדפה אישית ולהופעה מתוכננת בחתונה.

הזמנת נעל בהתאמה אישית

הזמנת נעלי כלה מאתנו בהתאמה אישית מבוססת על הליך מקצועי, מסודר ויעיל בסניף תל אביב, אשר מורכב ממספר שלבים:

פגישה אישית- במהלכה יילקחו מידות מדויקות של כף הרגל וכן יתכונן יחד עם הכלה עיצובה של הנעל, בין היתר מבחינת גובה וסוג עקב, דגם מועדף של נעל או שילוב של שני דגמים מועדפים, צבע הנעליים, סוג רצועות, עיטורים מבוקשים וכו'. 

ייצור- עם דגם נעל סופי נעבור להליך ייצור המנוהל באופן מקצועי ומוקפד. הייצור של הנעליים מבוצע בעבודת יד אומן, במהלכו ובהתאם למידות כף הרגל מרכיבים את החלק העליון של הנעל ואחריו מודבק חלקו התחתון הכולל עקב, פלטפורמה וסוליה.

גימור- לאחר ייצור הנעליים הן עוברות הליכי גימור של ריפוד וניקוי.

מסירה – הנעל מוכנה למסירה תוך שבעה עד אחד עשר ימים.

הזמנת נעלי כלה במידות גדולות ומיוחדות

לרכישה נעלי כלה גדולות ואו מיוחדות, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו בשעות פעילות או צרו קשר עם חברת מאסטרו בסניף ת"א בטלפון 03-5758780, סניף אשדוד בטלפון 08-6863294 וסניף קריית מוצקין בטלפון 04-9095353.