נעליים לפי מידה בהתאמה אישית

נעליים לפי מידה בהתאמה אישית


יש דבר כזה - נעליים בהתאמה אישית  

הזמנת פריטים בהתאמה אישית מוכרת לכולנו מענף עיצוב הבגדים וגם מתחומים אחרים כמו עיצוב רהיטים. אבל כשזה מגיע לנעליים אנו חושבות שנאלץ להסתפק בנעליים המוצעות בחנויות, גם אם אנו נדרשות למידה או מבנה כף רגל לא סטנדרטי, או כשאנו מחפשות נעל עם עיצוב ייחודי. אז כדאי שתדעו שכיום בהחלט ניתן להזמין בארץ נעליים בהתאמה אישית שמיוצרות על ידי המותג המצליח מאסטרו נעלי כלה וערב.


ליצירת קשר לחצו כאן 03-5758780 

לצפיה בנעלי כלה וערב בעיצוב אישי לחצי כאן 

הכירו את המותג המצליח 

מאסטרו הינה חברה מצליחה שמתמחה בייצור נעליים בהתאמה אישית. למעשה מדובר במותג וותיק הפועל בתחום הנעלת הנשים כבר מעל לשישה עשורים, עם דור רביעי שמריץ את העסק בהצלחה ועם סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ: במרכז בתל אביב, בדרום באשדוד, ובצפון בקריית מוצקין. בסניף הראשי בתל אביב המותג מציע ללקוחותיו נעליים לפי מידה בהתאמה אישית כנעלי ערב וכלה עם בקשת רחבה של עיצובים ובאיכות ייצור, ביצוע וגימור גבוהה ביותר. ואם לא די בכך, בחברה מציעים עבור נעליים בהתאמה אישית מחיר הוגן וכדאי.


נעליים מעוצבות באיכות גבוהה ביותר 

החברה מעצבת ומייצרת נעליים בהתאמה אישית שהינן אופנתיות ואיכותיות. הנעליים מיוצרות בעבודת יד מוקפדת בדגש על איכות הייצור בכל הליכיו, מבחירת חומרי הגלם ועד לרמת גימור שאינו מתפשר על פחות ממושלם. כל זאת לצד שימת לב לנוחות השימוש בנעל עם יציבה טבעית, המושגת על ידי התאמה מלאה לרגל הלקוחה, ושימוש בחומרי גלם איכותיים ונוחים לרבות רפידות מתקדמות ונוחות לכל נעל.


נעליים מעוצבות בהתאמה אישית 

עיצוב אישי של נעליים מאפשר לכן לבחור נעל מושלמת מכל דגם מבוקש, לרבות שילוב של שני דגמים ואף עיצוב נעל לפי תמונה, בכל מידה, צבע, עובי רצועות סוג וגובה עקב וכו'. צוות מיומן ואדיב של החברה זמין לסייע ולייעץ לכן בבחירה נכונה של נעליים בעיצוב אישי בהתאם לייעוד, התאמה לביגוד ספציפי, העדפות אישיות וצורכי נוחות. הליך הזמנת נעליים בהתאמה אישית אורך לרוב בין שבעה לאחד עשר ימים, אך במקרים דחופים ועם תוספת מחיר ניתן לקדם את ייצור הנעל לשלושה ימי עבודה. הליך הייצור עצמו מבוסס על מדידות כף רגל הלקוחה וייצור קפדני של הנעל בעבודת יד. בנוסף, בכדי להבטיח התאמה מלאה של הנעל ניתן לקבוע פגישה עם מעצב החברה באמצע ההליך, על מנת להבטיח הידוק ומיקום מושלם של רצועות הנעליים.